1

Cерія семінарів «Privacy 360`»

Извините, этот текст доступен только на “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

10Guards та SayenkoKharenko спільно з American Chamber of Commerce in Ukraine розпочинає серію семінарів «Privacy 360`», присвячених захисту даних, конфіденційності та кібербезпеці.

 

Олександр Смичніков, директор із бізнес консалтингу 10Guards, проведе перший з них 19 вересня на тему «Гармонізація міжнародних норм та вимог до приватності». Поговоримо про комплаєнс в ІТ та кібербезпеці, проблеми гармонізації міжнародних норм та вимог до приватності та основні питання щодо захисту даних в Україні.

 

На другому семінарі 23 жовтня Дарина Сидоренко, координатор групи IT та кібербезпеки Sayenko Kharenko, буде говорити про систему управління приватністю та політики.

 

14 листопада, під час третього семінару, операційний директор 10Guards Віталій Якушев виступить з темою «Кібербезпека на захисті приватності та цифрова гігієна». Ви дізнаєтесь про побудову підрозділів з кібербезпеки, розподіл відповідальності між ними та про основні правила кібергігієни.

 

Заключний семінар відбудеться 4 грудня, який Олександр Смичніков, Дарина Сидоренко та Віталій Якушев проведуть разом у ігровій формі.

 

Зареєструватись на найближчий семінар та дізнатись деталі можна за посиланням — http://chamber.ua/uk/Events/Event/12580

Related Posts

card__image

CEO Interactive Webinars

Извините, этот текст доступен только на “Английский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language. 10Guards together with TpEBO and in partnership with American Chamber of Commerce in Ukraine starts webinar series for CEOs & leadership teams about […]

card__image

Бизнес образование

Время – ценный ресурс для бизнеса. Что вы выберете – прийти к решению самому, но потратить на это несколько месяцев, или воспользоваться опытом человека, который уже разобрался в нужной вам области. Мы считаем, что бизнес-образование помогает находить ответы быстрее. Рады сообщить вам, что операционный директор 10Guards Виталий Якушев с января 2019 года стал преподавателем в Международном институте бизнеса […]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *