1

ТиХто app penetration test

Извините, этот текст доступен только на “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 

Ще одна історія успішного партнерства нашої компанії з командою «ТиХто» та колегами з SSG Systems. А саме в декілька етапів ми провели оцінку технічної захищеності застосунку ТиХто.

 

ТиХто – це мобільний додаток, який допомагає ЗСУ і територіальній обороні при перевірці осіб на предмет виявлення можливих зв’язків з криміналом, диверсійною діяльністю та «рускім міром». Безпосередньо над створенням додатку працювали команди YouControl та Artellence за підтримки кіберфахівців СБУ.

 

Трохи деталей про ТиХто.

 

За допомогою додатку користувач може в режимі реального часу перевірити будь-яку особу на приналежність до категорій ризику, що потенційно може становити загрозу. Наприклад: втрачений чи недійсний паспорт, перебування особи у державному розшуку, включення до санкційних списків РНБО, реєстрів терористів і ДРГ, перебування авто у розшуку тощо.

 

Застосунок працює з відкритими даними реєстрів, не містить і не зберігає персональні дані осіб. Негативний результат запиту у застосунку  – це привід для подальших ретельних перевірок правоохоронними органами.

 

З моменту першої публікації ТиХто в AppStore та Google Play, розробниками були суттєво доопрацьовані використовувані у застосунку алгоритми пошуку та аналізу даних.

 

Які задачі вирішили наші етичні хакери

 

Тестування захищеності застосунку виконувалось за принципами чорної та сірої скрині.

 

Виходячи з призначення та принципу дії застосунку ТиХто, наша команда пентестерів особливу увагу приділила таким векторам атак та зонам ризику, як:

—  несанкціонований доступ до віддалених панелей управління,

— доступ до чутливих даних застосунку,

— витік конфіденційної інформації,

— горизонтальна або вертикальна ескалація привілеїв,

— стійкість до відомих атак.

 

Які висновки за результатами тесту на проникнення

 

 На момент проведення пентесту (мається на увазі тестування на проникнення версій додатку, актуальних на той момент, до наступних оновлень) наші експерти дійшли висновку, що реалізований рівень безпеки ТиХто є високим.

 

Розуміючи, що наявність будь-яких помилок чи вразливостей у програмному продукті створює потенційні ризики різного направлення та характеру, команда розробників YouControl, постійно працює над удосконаленням застосунку ТиХто. В тому числі — над забезпеченням належного рівня його безпеки, відстеженням та оперативним усуненням виявлених недоліків і вразливостей.

 

Такий підхід є чудовим прикладом для всіх організацій, що демонструє високий рівень відповідальності та обізнаності у сфері кібербезпеки.

 

 

Related Posts

card__image

Если представить Киберпреступность как страну, это была бы третья экономика мира

  К 2025 году киберпреступность будет обходиться в 10,5 триллионов долларов ежегодно.   Если оценивать ее как страну, то киберпреступность, которая в 2021 году нанесла глобальный ущерб на общую сумму 6 триллионов долларов США, была бы третьей по величине экономикой мира после США и Китая.   По данным Cybersecurity Ventures, ожидается, что глобальные расходы на […]

Хакеры ускорились: от публикации информации об уязвимости до начала атак на них проходит около 15 минут

  Согласно исследованию Palo Alto Unit 42 о реагировании на инциденты за 2022 год, хакеры постоянно отслеживают объявления поставщиков программного обеспечения относительно информации о новых уязвимостях. Они оперативно используют ее для первичного доступа к корпоративной сети или для удаленного исполнения кода.     У системных администраторов остается все меньше времени на исправление обнаруженных уязвимостей. В […]

card__image

Вот так: 1 из 3 сотрудников не понимает, почему важна кибербезопасность

  Даже хуже — только 39% говорят, что «вероятно» сообщат о киберинциденте.   Новый отчет указывает на отсутствие связи между сотрудниками и усилиями их компании по кибербезопасности.   Согласно новому исследованию Tessian почти каждый третий (30%) сотрудник не считает, что он лично играет роль в поддержке кибербезопасности своей компании.   Кроме того, только 39% сотрудников […]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.